Nowa KRS awansuje do SN prawnika „Gazety Polskiej” i doradcę wojewody z PiS

przez oko.press

Wydarzenia, awanse sędziów, Elżbieta Karska, Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Łukasz Piebiak, Maciej Nawacki

Upolityczniona KRS dała aż siedem nominacji do Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Najwyższego. Nominacje zaskakują. Awans dostały osoby, które nie przeszły sita wstępnej selekcji oraz osoby powiązane z obecną władzą . Nowa Krajowa Rada Sądownictwa kandydatów do starej, legalnej Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych SN oceniała w środę 13 października 2021 roku. Na 7 […] Artykuł Nowa KRS awansuje do SN prawnika „Gazety Polskiej” i doradcę wojewody z PiS pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/nowa-krs-awansuje-do-sn-prawnika-gazety-polskiej/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę