Nowe prawo karne przyjęte z naruszeniem prawa. RPO zwraca się do Prezydenta o veto

przez oko.press

Wydarzenia, kodeks karny

Rzecznik Praw Obywatelskich zwraca się do Prezydenta Andrzeja Dudy o odmowę podpisania nowelizacji Kodeksu karnego. Zdaniem RPO ustawa została przyjęta z naruszeniem artykułu Konstytucji RP, jest sprzeczna z prawem międzynarodowym oraz zawiera rozwiązania naruszające prawa obywatelskie. . W czwartek 13 czerwca na krótko przed 23:00 Sejm, po burzliwej dyskusji, głosami posłów PiS przyjął nowelizację kodeksu […] Artykuł Nowe prawo karne przyjęte z naruszeniem prawa. RPO zwraca się do Prezydenta o veto pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/nowe-prawo-karne-przyjete-z-naruszeniem-prawa-rpo-zwraca-sie-do-prezydenta-o-veto/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę