Oto szkoła „wolna od ideologii” wg PiS. Zobacz, czego Czarnek nauczy twoje dziecko o antykoncepcji

przez oko.press

Wydarzenia, edukacja seksualna, Wychowanie do życia w rodzinie

Minister Czarnek krzyczy, że jego rolą jest wyrzucenie ze szkoły ideologii. Ale najnowsze podręczniki Wychowania do Życia w Rodzinie to czysta ideologia: zniechęcanie do antykoncepcji oraz in vitro, stereotypy płciowe, wygumkowanie osób LGBT . 21 lipca opozycja próbowała w Sejmie odwołać ministra edukacji Przemysława Czarnka. Wniosek przepadł, za pozostawieniem Czarnka na stanowisku zagłosowało 236 posłów […] Artykuł Oto szkoła „wolna od ideologii” wg PiS. Zobacz, czego Czarnek nauczy twoje dziecko o antykoncepcji pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/zobacz-czego-czarnek-nauczy-twoje-dziecko-o-antykoncepcji/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę