PiS zdemolował polską historię. Kult bohaterstwa i męczeństwa przysłonił wszystko

przez oko.press

Wydarzenia

Żadna dyscyplina nauki nie ma dla PiS tak strategicznego znaczenia jak historia. Partia zrobiła na tym polu dużo: atakowała niezależnych naukowców, przejmowała istniejące instytucje i tworzyła nowe. Kult bohaterstwa i męczeństwa przysłonił wszystko . Samo wyrażenie „polityka historyczna” weszło do języka polskiej polityki w 2004 r. Wówczas stała się ona – uchwałą Rady Politycznej Prawa […] Artykuł PiS zdemolował polską historię. Kult bohaterstwa i męczeństwa przysłonił wszystko pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/pis-zdemolowal-polska-historie/

Wróć

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę