Pracownicy Amazona sfinansowali lot w kosmos Jeffa Bezosa. A on się tym pochwalił

przez oko.press

Podcasty, Amazon, Jeff Bezos, kosmos, lot w kosmos, Michał Moroz, Powiększenie, Richard Branson

„To był krótki skok do granicy kosmosu, żeby zrobić sobie fotkę. A wszystko za pieniądze z wyzysku" - posłuchaj, co jeszcze dr Michał Moroz mówi o suborbitalnych wycieczkach miliarderów - Jeffa Bezosa i Richarda Bransona . Jeff Bezos, miliarder, właściciel firmy Amazon i Blue Origin skorzystał z własnej rakiety i poleciał w krótki lot w […] Artykuł Pracownicy Amazona sfinansowali lot w kosmos Jeffa Bezosa. A on się tym pochwalił pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/pracownicy-amazona-sfinansowali-lot-w-kosmos-bezosa-a-on-sie-tym-pochwalil/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę