RPO do MEN: Uczniowie nie wiedzą, czy państwo zagwarantuje im edukację na miarę ich potrzeb

przez oko.press

Wydarzenia, deforma, kumulacja roczników, reforma edukacji

Tysiące uczniów bez szkoły? „Tego można było uniknąć” – pisze Adam Bodnar do Ministra Edukacji. Winą za sytuację obarcza rząd, który wprowadził nieprzemyślaną i pospieszną reformę oraz ignorował wszelkie wątpliwości. I zwraca uwagę, że problemy z rekrutacją prowadzą do naruszenia „gwarantowanego konstytucyjnie (art. 70 Konstytucji) prawa do nauki” . „Mimo zapewnień MEN i kuratorów oświaty, […] Artykuł RPO do MEN: Uczniowie nie wiedzą, czy państwo zagwarantuje im edukację na miarę ich potrzeb pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/rpo-do-men-uczniowie-nie-wiedza-czy-panstwo-zagwarantuje-im-edukacje-na-miare-ich-potrzeb/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę