Sterczewski: PiS będzie łączył średniowiecze z nowoczesnością. Stoimy przed dziejowym wyborem [WYWIAD]

przez oko.press

Wydarzenia

„Nie wolno nam się poddawać, piłka jest w grze” – mówi OKO.press Franciszek Sterczewski, który kandyduje z listy Koalicji Obywatelskiej w Poznaniu. „Chcę dostać się do Sejmu i wprowadzić tematy, którymi inni politycy się nie zajmują lub zajmują się powierzchownie, chcę uświadamiać ludziom ich siłę, łączyć ponadpartyjnie” . „Nie grozi nam bieda, tylko feudalizacja państwa. […] Artykuł Sterczewski: PiS będzie łączył średniowiecze z nowoczesnością. Stoimy przed dziejowym wyborem [WYWIAD] pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/sterczewski-pis-bedzie-laczyl-sredniowiecze-z-nowoczesnoscia-stoimy-przed-dziejowym-wyborem-wywiad/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę