Suski usuwa Kuronia z KOR. PiS znów próbuje zawłaszczyć historię Komitetu Obrony Robotników

przez oko.press

Wydarzenia, Komitet Obrony Robotników, KOR, polityka historyczna

Posłowie i posłanki opozycji wyszli z sali podczas rozpatrywania projektu uchwały upamiętniającej 45. rocznicę powstania Komitetu Obrony Robotników. Analizujemy tekst projektu — z poprawkami Marka Suskiego — i przypominamy, jak PiS już od lat próbuje przywłaszczyć tradycje KOR . Posłowie i posłanki opozycji wyszli z sali — zrywając kworum — podczas obrad Komisji Kultury i […] Artykuł Suski usuwa Kuronia z KOR. PiS znów próbuje zawłaszczyć historię Komitetu Obrony Robotników pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/suski-usuwa-kuronia-z-kor-pis-znow-probuje-zawlaszczyc-historie-komitetu/

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę