Wiceminister MEN: samorządy i dyrektorzy cieszą się, że mają więcej uczniów w liceach

przez oko.press

Prawda czy fałsz, Wydarzenia, kumulacja roczników, szkoły

Wiceminister Marzena Machałek ignoruje dramat uczniów, dla których brak miejsc w szkołach średnich. Zaprzecza, że samorządowcy i dyrektorzy znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Nie dostrzega, że reforma ma efekt antyrównościowy: miejsc w szkołach zabraknie w pierwszej kolejności dla młodzieży, która chciałaby przyjechać do większego miasta . Na kryzys w oświacie związany z kumulacją roczników, rząd […] Artykuł Wiceminister MEN: samorządy i dyrektorzy cieszą się, że mają więcej uczniów w liceach pochodzi z serwisu oko.press.
https://oko.press/wiceminister-men-samorzady-i-dyrektorzy-ciesza-sie-ze-maja-wiecej-uczniow-w-liceach/

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek. a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok.

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

oko.press to też adres oficjalnej strony www

Możesz komentować wpisy tutaj lub zajrzeć na oficjalną stronę