Koła od Skody na Płockiej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W niedzielę rano (27.05.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosił się mieszkaniec Ciechanowa, któremu skradziono cztery koła od samochodu. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na niestrzeżonym parkingu w Ciechanowie przy ul. Płockiej. Nieznani sprawcy odkręcili a następnie skradli cztery kompletne koła wraz z kołpakami od jego samochodu marki Skoda. Pokrzywdzony oszacował ich wartośc na kwotę około 1600 złotych. Policja poszukuje sprawców.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?