Ukradli samochód i porzucili na 7-ce

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piatek rano (25.05.2012r.) policja w Ciechanowie otrzymała zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Volkswagen LT 35 z parkingu osiedlowego w Ciechanowie przy ul. Karola Szwanke. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do kradzieży doszło 25 maja 2012 roku pomiędzy godziną 00:25 a 8:00. Pokrzywdzony oszacował wartość pojazdu na kwotę około 9000 złotych. Policjanci rozpoczęli poszukiwania pojazdu, który odnaleźli przy drodze numer 7 w miejscowosci Zygmuntowo gmina Glinojeck. Auto wróciło do właściciela. Policja poszukuje sprawcy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?