"Ślizg" na Kasprzaka i "dzwon" na Płockiej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (26.05.2012r.) na ul Kasprzaka męźczyna kierujący motocyklem Kawasaki zaliczył 'ślizg", który zakończył się na szczęście jedynie na strachu. Z tego "hamowania bakiem" wyszedł na szczęście bez szwanku. Mniej szczęścia miał kierujący motocyklem Yamaha 34-latek, który na ul. Płockiej uderzył w tył samochodu MAN. Doznał ogólnych obrażeń ciała oraz złamania nogi - trafił do szpitala.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?