Uprowadził dziecko

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Mieszkaniec gminy Sońsk pod nieobecność matki uprowadził kilkumiesięczne dziecko. Policjanci szybko zatrzymali 34 letniego mężczyznę.Dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu śledzcego, zgodnie z dyspozycją sądu.

Wczoraj (30.05.2012r.) około godziny 11:00 w miejscowości Garnowo Duże (gm. Gołymin) 34 -letni mieszkaniec Gąsocina wszedł do jednego z domów, gdzie pod nieobecność matki zabrał kilkumiesięcznego chłopca i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna zatrzymał przejeżdżający samochód i próbował oddalić się z tej miejscowości. Matka dziecka powiadomiła Policję. Policjanci z Posterunku Policji w Sońsku na drodze dostrzegli samochód, w którym przebywał "maluch" i jego ojciec. Na widok radiowozu oddał chłopca kierującemu pojazdem i rzucił się do ucieczki. Policjanci błyskawiczne zatrzymali go na jednym z pól. Był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci dokonali sprawdzenia w policyjnych systemach, okazało się, że sąd wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do Aresztu Śledczego w Płońsku, w związku z inną sprawą. Zdesperowany ojciec trafił do policyjnego aresztu, dziecko całe i zdrowe policjanci przekazali matce. Funkcjonariusze ustalili, ze rodzice dziecka nie są małżeństwem i nie zamieszkują razem. O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomią sąd rodzinny.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?