Włamanie do piwnicy w Klicach

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

We wtorek policjanci z Posterunku Policji w Regiminie zostali poinformowani przez mieszkankę miejscowości Klice (gm. Regimin) o włamaniu do jej piwnicy w budynku wielorodzinnym. Sprawcę zatrzymano w kilka godzin od zawiadomienia o włamaniu. Jest to 25 -letni mieszkaniec gminy Regimin, który w 2010 roku wszedł na balkon mieszkania w tym samym bloku i przez otwarte drzwi balkonowe dostał się do mieszkania. Skradł wtedy wiertarkę, alkohol i pieniądze. Włamywacz usłyszał już zarzuty i przynał się do włamania. Czy zatrzymany mężczyzna ma związek z innymi kradzieżami w gminie Regimin ustala teraz policjanci. Mężczyzna nigdzie nie pracuje na stałe, utrzymuje się z prac dorywczych, był karany za jazdę "po pijaku" na rowerze, jako nieletni był notowany za kradzieże. Włamał się do piwnicy, by skraść przedłużacz. Za wytopioną miedź dostał 90 złotych, za włamanie czeka go kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 3 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?