Aparat za 1700 z auta na Reutta

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Ciechanowianin zbił szybę w samochodzie, z aparatem w ręku trafił do policyjnego aresztu. Policjanci w bepośrednim pościgu zatrzymali włamywacza odzyskali aparat fotograficzny wartości 1700 złotych. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Wczoraj policja w Ciechanowie otrzymała wiadomość od mieszkanki Płocka o włamaniu do jej samochodu, który pozostawiła na parkingu w Ciechanowie przy ul. Reutta. Wewnątrz samochodu na przednim fotelu pozostawiła aparat fotograficzny. Na miejsce udali sie policjanci, którzy w bezpośrednim pościgu zatrzymali 30-letniego włamywacza, mieszkańca Ciechanowa, który zbił szybę w samochodzie skoda i skardł pozostawiony na widocznym miejscu aparat.W czasie przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy policjanci znaleźli skradziony aparat. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia kobieta po przesłuchaniu pojechała dalej, włamywacz trafił do aresztu w ciechanowskiej komendzie policji. Dzisiaj bedzie przesłuchany, usłyszy zarzuty dokonania włamania. Policjanci sprawdzą czy ma zwiazek z podobnymi zdarzeniami na terenie Ciechanowa.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?