Chciał skoczyć z wiaduktu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj około godziny 14:25 na stanowisko kierowania w Ciechaniwie trafiła telefoniczna informacja, z której wynikało, że na wiadukcie w Ciechanowie stoi człowiek, który wdrapał sie na osłonę i chce skoczyć na tory. Na miejsce natychmiast udali sie dzielnicowi z Rewiru Dzielnicowych w Cichanowie, błyskawicznie znaleźli sie w miejscu zdarzenia, zablokowali ruch i sprowadzili na dół 49 latniego ciechanowianina. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń ,został przewieziony na badanie lekarskie i umieszczony czasowo w pomieszceniach komendy w Ciechanowie. Nie ma wątpliwości, że chciał skoczyć z 12 metrów , mówił o tym policjantom, był bardzo zdesperowany. Na szczęście oni zdążyli na czas. Policja dziękuje za zgłoszenie , wspólnie uratowaliśmy komuś życie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?