Rozwikłana zagadka włamania sprzed roku

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Policjanci z Ciechanowa zatrzymali 22 latka, wpadł po roku od włamania, myślał że policja go nie znajdzie. Grozi mu kara pozbawienia wolnosci do 10 lat.

Policjanci z Ciechanowa zakończyli dochodzenie w sprawie włamania do domu jednorodzinnego w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło w maju 2011 roku, nieznany wówczas sprawca włamał sie do domu i skradł znaczną kwotę pieniedzy w walucie polskiej i środkach płatniczych Unii Europejskiej. Zabezpieczone ślady i zaangażowanie policjantów zaowocowało ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. Był bardzo zdziwiony gdy przyszli po niego policjanci. Wszystko działo sie tak szybko, że włamywacz stracił kontrolę nad biegiem wydarzeń, zgubiła go pewność siebie. Usłyszał zarzuty, nie przyznał sie do zarzucanego mu czynu, jednak policja posiada twarde dowody jego winy. Wcześniej miał konflikt z prawem i na pobłażliwość sądu nie ma co liczyć.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?