Kradzież królików

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (4.06.2012r.) mieszkaniec Glinojecka powiadomił policję o włamaniu na jego działce i kradzieży 13 królików. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do kradzieży doszło najprawdopodobniej w nocy. Nieznany sprawca włamał się do trzech klatek na terenie jego działki i skradł 13 królików (cztery dorosłe i 9 młodych) wartości około 228 złotych. Policjanci pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?