152km/h przez Ciechanów

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (5.06.2012r.) około godziny 17:55 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili pomiar prędkości na drodze krajowej numer 50 przy użyciu nowoczesnego urzadzenia typu "Iskra". Zatrzymali do kontroli 38-letniego mieszkańca Ciechanowa kierującego motocyklem marki Suzuki, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 144 km/h. Policjanci ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 400 złotych, oraz dostał 10 punktów karnych. Po ukaraniu motocyklista ruszył z piskiem opon. Policjanci dokonali powtórnego pomiaru prędkosci, tym razem urządzenie wskazało 152km/h. Policjanci sporządzą przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu. Nadmierna predkość jest najczęstszą przyczyną zdarzeń na drodze. Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie inspektor Krzysztof Matusiak zapowiada zdecydowane działania wobec piratów drogowych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?