Ojciec z synem na kradzieży

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (5.06.2012r.) około godziny 23:00 w Gąsocinie przy ul. Granicznej policjanci z Posterunku Policji w Sońsku zatrzymali w czasie kradzieży dwóch mieszkańców gminy Sońsk, którzy kradli budowlane elementy metalowe z terenu budowy wiaduktu kolejowego. Na miejsce kradzieży pryjechali samochodem marki Fiat, wewnątrz policjanci znaleźli 16 grubościennych blach. Wartości jeszcze nie ustalono. Jak się okazało 53-letni ojciec zabrał ze sobą na skok nieletniego (15 lat) syna.
Dorosły spraca trafił do policyjnego aresztu, nieletni został przekazany matce. Za udział w kradzieży odpowie przed sądem dla nieletnich. Policjanci sprawdzą czy to jedyna kradzież jakiej dokonali.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?