Kradzież w Gramie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (5.06.2012r.) około godziny 15:00 do komendy policji w Ciechanowie zgłosiła się mieszkanka Ciechanowa, która powiadomiła o kradzieży portfela. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że do kradzieży doszło w sklepie Gram w Ciechanowie przy ul. Granicznej 1 czerwca 2012r., w portfelu pokrzywdzona miała pieniądze 1430 złotych. Podczas zakupów na chwilę pozostawiła portfel, który został skardziony. Policjanci szybko wytypowali i ustalili sprawcę kradzieży. Już w godzinę po zgłoszeniu 60-letnia złodziejka miała gości. Policjanci przeszukali jej mieszkanie, kobieta została zatrzymana, była pod działaniem alkoholu. Policjanci zabezpieczyli dowody na miejscu przestepstwa, przesluchali swiadków, wykonują dalsze czynnosci w tej sprawie - sprawdzają posiadane informacje. Dzisiaj kobieta usłyszy zarzuty, za kradzież może czekać ją nawet 5 lat pozbawienia wolnosci.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?