Uderzał pięścią i kopał w jego samochód

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (7.06.2012r.) po północy na parkingu Centrum Handlowego "MRÓWKA" w Ciechanowie, 20-letni mieszkaniec gminy Ciechanów umyślnie uszkodził samochód osobowy marki Hyunday. W czasie oględzin policjanci stwierdzili, że pojazd posiada wgniecenia na tylnym błotniku. Pokrzywdzony oświadczył, że znany mu sprawca uderzał pięścią i kopał w jego samochód, straty oszacował na kwotę około 1000 złotych. Policjanci badają okoliczności zdarzenia, jeśli potwierdzą się informacje przekazane przez pokrzywdzonego sprawca usłyszy zarzuty uszkodzenia pojazdu. Za to przestepstwo przewidziana jest kara pozbawienia wolności od 3 miesiecy do 5 lat.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?