Demolka na przystanku przy Armii Krajowej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (7.06.2012r.) około godziny 23:20 policja w Ciechanowie otrzymała informację o trzech mężczyznach niszczących wiatę przystankową w Ciechanowie przy ul. Armii Krajowej. W rejonie zdarzenia policjanci zatrzymali 18-latka z Przasnysza. Nie przyznał sie do dewastacji przystanku. Policjanci przewieźli go do komendy, gdzie zbadali alkomatem, mężczyzna miał w wydychanym powietrzu blisko 1,5 promila alkoholu. Podejrzany o wandalizm trafił do policyjnego aresztu. Policjanci deklarują, że zatrzymanie dwóch pozostałych sprawców to kwestia godzin. Policjanci analizują podobne zdarzenia zaistniałe na terenie Ciechanowa w ostatnim czasie. Niewykluczone jest, że zatrzymany mężczyzna i jego kompani mają związek z podobnymi aktami wandalizmu w Ciechanowie. Za to przestępstwo grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?