Kradł i dusił drób

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (9.06.2012r.) do Posterunku Policji w Glinojecku zgłosił się mieszkaniec powiatu płockiego z informacją o kradzieży drobiu. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że w okresie od 28 maja do 7 czerwca 2012 roku nieznany sprawca po wejściu na teren ogrodzonej posesji w Glinojecku (przy ul. Fabrycznej) z niezamkniętego kurnika skradł 4 indyki i 13 kaczek. W drugim z kurników na tej samej posesji udusił 14 perliczek, 1 indyka i 1 koguta. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1650 złotych. Policjanci badają okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?