Ukradli rower koledze ze szkoły

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (11.06.2012r.) w czasie przeszukania mieszkania przy ul. Witosa policjanci z Ciechanowa znaleźli rower skradziony z terenu Miejskiego Zespołu Szkół w Ciechanowie w ostatni wtorek. Przeszukanie to efekt swoistego testu efektywności działania szkolnego monitoringu jakiemu poddało dwóch 10-latków swoją szkołę. Kradzież roweru miała miejsce w ostatni wtorek (5.06.2012r.). Policjanci badający sprawę kradzieży zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym widać jak dwaj chłopcy kradną rower. W kradzieży innych jednośladów, przeszkodziły im łańcuchy i inne zabezpieczenia. Policjanci ustalili, że sprawcy kradzieży są uczniami tej szkoły. Z czynności wykonanych w tej sprawie wynika, że jeden z chłopców zabrał rower do domu, powiedział swojej mamie, że rower znalazł przy kontenerze na śmieci. Dzisiaj właścicielka odebrała rower z komendy. Policjanci prześlą materiały z wykonanych czynności do sądu dla nieletnich. Za rower o wartości 1200 złotych będą się tłumaczyć przed sądem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?