Uderzył w auto i odjechał, był pijany

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (13.06.2012r.) około godziny 8:30 na ul. Tatarskiej w Ciechanowie mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Skoda, który zatrzymał sie na skrzyżowaniu. Kierujący pojazdami nie doznali obrażeń. Sprawca oddalił sie z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, który wskazał u niego 2,01 promila. Dla potwierdzenia od sprawcy pobrano również krew do badań na zawartość alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?