Kradzież w Kauflandzie na kwotę 65,95zł

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (13.06.2012r.) około godziny 10:40 policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży w sklepie Kaufland w Ciechanowie (ul. Armii Krajowej). Na miejscu policjanci ustalili, że 53-letni mężczyna dopuścił się kradzieży gumowego młotka, gumowej linki i wiertła do drewna wartości 65,95 groszy. Dokumentacja ze zdarzenia zostanie przesłana wraz z wnioskiem o ukaranie mężczyzny (art. 119 kodeksu wykroczeń) do sądu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?