Chciała kryć męża a sama była pod wpływem alkoholu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piątek około godziny 23:20 w Grudusku na ul. Ciechanowskiej 32-letni mężczyzna kierujący pojazdem Opel Omega najechał na znak przejście dla pieszych i uderzył w słup energetyczny. W skutek uderzenia samochodu w słup przestały działać latarnie. Na miejscu policjanci zastali mieszkańca Gruduska, który ostrzegał nadjeżdżające samochody o tym, że na jedni znajduje się nieoświetlony pojazd. Na miejsce przybyła straż pożarna i pogotowie energetyczne. W czasie czynności do policjantów zgłosiła się 32 -letnia kobieta, która oświadczyła, że ona kierowała pojazdem a jej mąż był pasażerem. Policjanci zabrali małżonków do komendy i zbadali alkomatem. Kobieta miała w wydychanym powietrzu 0,70 promila, natomiast jej mąż 1,62 promila. Już na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierującym był mężczyzna a nie kobieta. Para 32 latków noc spędziła w policyjnym areszcie. W sobote gdy wytrzeźwieli odbyło się przesłuchanie. Policjanci udowodnili kobiecie, że kłamała. Jej mąż usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, przyznał się do zarzucanego mu czynu. Zastosowano wobec niego instytucję dobrowolnego poddania się karze: 2500 złotych i podanie wyroku do publicznej wiadomości.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?