Skradli rower z placu zabaw przy ul. Zielonej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dwaj ciechanowianie trafili do aresztu po tym jak skradli rower z placu zabaw. Zostali zatrzymani kilka minut po zgłoszeniu. Grozi im do 5 lat więzienia. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:40. Dwaj sprawcy weszli na teren placu zabaw w Ciechanowie przy ul. Zielonej, skąd skradli rower wartości 300 zł. Policjanci w kilka minut złapali złodziei i odzyskali rower. Dwaj 19-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, dzisiaj będą przesłuchani. Policjanci będą mieli do nich kilka pytań, m.in. o inne tego typu zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?