Figa nie Fifa

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Wczoraj (19.06.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosiła się mieszkanka Ciechanowa oszukana przy zakupach na Allegro. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że wpłaciła na konto oferenta kwotę 100 złotych za grę FIFA 12 jednak przesyłki nie otrzymała. Policja ustala personalia sprawcy.

Wróć

Komentarze

Skomentował Piotrek |

Jak się nie potrafi dokonywać zakupów przez serwis Allegro, to się tak kończy. Zamiast dobrze sprawdzić sprzedającego, ludzie kupują produkt na pierwszej lepszej aukcji, najczęściej dlatego, że jest najtaniej. :) Nie zawsze najtaniej, znaczy najlepiej... :)

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?