Ukradła portfel w przychodni, musi oddać pieniądze

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Mieszkanka Ciechanowa skradła portfel, musi oddać pokrzywdzonej 800 złotych. Dostanie też karę pozbawienia wolności w zawieszeniu.

W kwietniu 2012 roku w przychodni zdrowia przy ul. Mickiewicza w Ciechanowie jednej z pacjentek skradziono portfel pozostawiony w płaszczu na wieszaku w poczekalni. Policjanci długo pracowali nad sprawą. Ustalili kto dokonał kradzieży. W czwartek 49 letnia ciechanowianka /nie karana/ usłyszała zarzuty, przynała się do kradzieży portfela z dokumentami, kartami bankomatowymi, biżuterią i pieniędzmi o łacznej wartości około 800 złotych. Zastosowano wobec niej instytucję dobrowolnego poddania się karze. Kobieta otrzymała karę pozbawienia wolności w zawieszeniu, a ponadto ma zwrócić pokrzywdzonej równowartość skadzionych rzeczy.

Wróć

Komentarze

Skomentował Piotrek |

Kolejna sytuacja, gdzie tym razem za kradzież jest zwrot kwoty znajdującej się w portfelu ... Dlaczego nie wlepili jej porządnej kary ? Może to by ją czegoś nauczyło ... Wszelkie kradzieże powinny być surowo karane, a być może byłoby ich mniej ... Kara pozbawienia wolności w zawieszeniu to też żadna kara ...

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?