Ukradł, rozbił i porzucił

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Ukradł samochód z prywatnej posesji, rozbity porzucił w rowie. Musi oddać właścicielowi 2000 złotych przed upływem 24 miesięcy.

W zeszłą środę (20.06.2012r.) policjanci z Posterunku Policji w Opinogórze na podstawie operacyjnych ustaleń zatrzymali 18 latka z miejscowości Dzbonie gmina Opinogóra, który po wejściu na teren prywatnej posesji w miejscowości Kołaki Kwasy gmina Opinogóra skradł samochód osobowy marki Peugeot 205. Rozbite auto pozostawił w rowie pomiędzy miejscowościami Kołaki Kwasy a Janowięta. Do zdarzenia doszło w czasie majowego weekendu. W czwartek sprawca usłyszał zarzuty zaboru i zniszczenia pojazdu. Wobec sprawcy zastosowano instytucję dobrowolnego poddania się karze. Sąd nakazał sprawcy zwrócić pokrzywdzonemu równowartość pojazdu, to jest 2000 złotych, przed upływem 24 miesięcy.

Wróć

Komentarze

Skomentował Piotr |

Takich powinni surowo karać. Niby to "tylko" kradzież, jednak jest ich co raz więcej. Jak to jest, że w innych krajach, dajmy na to w Niemczech, nie dochodzi do takich scen, albo dochodzi BARDZO rzadko. Co to za kara, zwrot 2 tyś złotych w ciągu 2 lat ?

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 1 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?