Panel radioodtwarzacza i przecięte trzy opony - bilans włamania na Szwanke

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj rano (26.06.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do samochodu na parkingu osiedlowym w Ciechanowie przy ul. Karola Szwanke. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że najoprawdopodobniej wczoraj w nocy nieznani sprawcy włamali sie do samochodu marki Opel Omega, z wnętrza skradli panel radioodtwarzacza, oraz przecieli trzy opony. Policja poszukuje sprawców.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?