Konopie uprawiał w domu

przez KPP Ciechanów (3 komentarzy)

Wczoraj (26.06.2012r.) policjanci z Zespołu Nieletnich i Patologii Ciechanowskiej Komendy Policji dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania 16-letniego mieszkańca Sokołówka (gm. Ciechanów). Znaleźli około 1 grama marihuany, akcesoria do jej palenia, opakowania po nasionach oraz rośliny kiełkujące w doniczkach (najprawdopodobniej również konopie). Nieletni został przesłuchany. Policjanci ustalili, że od około roku uprawia konopie, nasiona kupuje za pośrednictwem internetu. Policjanci weryfikują posiadane informacje, sprawdzą czy zajmował sie tylko uprawą, czy może też handlował marihuaną. Nieletni kupował nasiona przez internet, uprawiał konopie indyjskie w domu, teraz będzie się tłumaczył przed sądem za posiadanie narkotyku i uprawę roślin zakazanych.

Wróć

Komentarze

Skomentował Piotr |

Prawdziwi przestępcy na wolności, ciągle słyszy się co raz to nowsze informacje o ich występkach, a policja zajmuje się chłopakiem posiadającym gram konopii... I tacy są często na równi traktowani z przestępcami stanowiącymi zagrożenie na ulicach... Prawo w Polsce naprawdę mnie stale zaskakuje i załamuje. :)

Skomentował unknown |

No takie już mamy to prawo w naszej kochanej Polsce. W innych krajach dopuszczalne jest posiadanie takiej ilości na własny użytek i nie ma żadnych problemów, ale Polska w tej kwestii jest zacofana i nie sądzę, aby prędko się to zmieniło.

Skomentował michau |

niech tylko rządy w Polsce przejmie w końcu ktoś normalny, a może te nasze prawo się zmieni na lepsze, bo jak na razie jest co najmniej śmieszne :D:D:D są rzeczy dużo gorsze od konopii, które są dopuszczalne i może je nabyć każdy, a środek, który nie szkodzi specjalnie zdrowiu, jest zakazany ... głupota !

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?