Dziecko rowerem wprost pod samochód w Regiminie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (28.06.2012r.) około godziny 15:00 w Regiminie, na drodze wiodącej z Regimina do miejscowosci Klice, 11-letnia dziewczynka wyjechała rowerem z drogi podporządkowanej wprost pod samochód marki Hyundai. W wyniku zderzenia dziewczynka doznała obrażeń ciała w postaci złamania podudzia. Nieprzytomną przewieziono karetką pogotowia do szpitala w Ciechanowie. Lekarze zadecydowali o transporcie dziecka śmigłowcem do Warszawy. Policjanci zbadali kierujacego alkomatem, nie wykazał, by był pod działaniem alkoholu. Dla potrzeb postępowania pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i podobnie działających substancji.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?