1000zł łapówki za egzamin na prawo jazdy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Coraz trudniej uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami. Przekonała się o tym 35-latka z Lubowidza, która próbowała pomóc szczęściu. Przystępując do egzaminu praktycznego w dniu wcozrajszym (28.06.2012r.) około godziny 14:30 obiecała egzaminatorowi 1000 złotych w zamian za zdany egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzaminator nie skusił się jednak na tę propozycję i o sprawie powiadomił dyrekcję, a ta z kolei policję. Kobieta usłyszy teraz zarzuty obietnicy udzielenia korzyści majątkowej. Plicjanci przesłuchali już świadków, zabezpieczają inne dowody w tej sprawie. Egzaminu nie zdała, została zdyskwalifikowana na starcie. Może teraz za ten czyn dostać nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 1 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?