Szalał Leksusem, udawał, że nie widzi policyjnego samochodu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (1.07.2012r.) około godziny 18:24 w miejscowosci Kicin (gm. Ojrzeń) policjanci z ciechanowskiej drogówki namierzyli mieszkańca Warszawy, który kierując samochodem marki Leksus wyprzedzał inne pojazdy na skrzyzowaniu w rejonie przejścia dla pieszych i na podwójnej ciągłej. Funkcjonariusze dokonali pomiaru pędkości pojazdu, videorejestrator w czasie dwóch pomiarów wskazał 168 km/h i 179 km/h. Kierującemu pojazdem 32-latkowi za ignorowanie znaków i wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym policjanci zaproponowali mandat karny w kwocie 1000 złotych i 20 punktów karnych, za nadmierna prędkość policjanci zadecydowali o mandacie w kwocie 500 złotych i 10 punktach karnych. Kierowca odmówił przyjęcia mandatów. Za swoje wyczyny odpowie w sądzie. Do rejestru wykroczeń wpisano mu 30 punktów karnych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?