Kradli paliwo z tirów

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobote po północy trzej mężczyźni usiłowali skraść olej napędowy z zaparkowanych w Ciechanowie przy ul. Płockiej ciągników siodłowych. Sprawcy zostali spłoszeni przez właściciela, który powiadomił policję. Na miejsce udali się policjanci, którzy w zaroślach odnaleźli jednego ze sprawców. Na miejscu zabezpieczyli bańki do paliwa, wąż ogrodowy oraz porzucony przez złodziei samochód osobowy marki Opel Vectra. Zatrzymany złodziej trafił do policyjnego aresztu. W czasie oględzin pojazdu policjanci stwierdzili, że sprawcy na oryginalne tablice rejestracyjne samochodu nałożyli żółte tablice, które przymocowali gumkami.Policjanci nadal pracują nad sprawą zatrzymanie pozostałych sprawców, to kwestia godzin. Policjanci sprawdzają związek zatrzymanego 25-letniego mężczyzny z wcześniejszymi kradzieżami na terenie powiatu ciechanowskiego.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?