Uszkodzone Seicento na parkingu osiedlowym

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj rano (2.07.2012r.) do komendy w Ciechanowie zgłosił się mieszkaniec miasta, z zawiadomieniem o uszkodzeniu samochodu marki Seicento. Stało się to na parkingu osiedlowym w Ciechanowie przy ul. 11-go Pułku Ułanów Legionowych najprawdopodobniej w nocy 1/2 lipca. W czasie oględzin stwierdzono, ze pojazd posiada wgniecenia na pokrywie silnika. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 1000 złotych. Policja poszukuje sprawcy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?