Astra czołowo w MAN-a, kierowca nie przeżył

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (3.07.2012r.) około godziny 15:45 na krajowej 50-ce w miejscowości Dąbrowa (gm. Ojrzeń) doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Opel Astra z cieżarówką marki MAN. Kierujący pojazdem 22-letni mieszkaniec Gołotczyzny w wyniku doznanych ciężkich obrażeń ciała, pomomo godzinnej reanimacji, zmarł na miejscu zdarzenia. Jak wstępnie oceniono pasażer Astry i kierowca ciężarówki, nie doznali poważniejszych obrażeń. Kierującego ciężarówką policjanci zbadali alkomatem, był trzeźwy. Jeszcze trwają badania mężczyzn poszkodowanych w wypadku. Odpowiedzi na pytanie co było przyczyną tego tragicznego w skutkach wypadku szuka na miejscu prokurator i policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?