Omijając "malucha" wjechał wprost pod Volvo

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (3.07.2012r.) około godziny 19:40 na 60-ce na wysokości miejscowości Chrzanówek gmina Opinogóra kierujący pojazdem marki Fiat 126 oczekiwał na możliwość wykonania manerwu skrętu w lewo co sygnalizował kierunkowskazem. Jadący od Ciechanowa w kierunku miejscowości Gogole Wielkie 23- latek kierujacy samochodem marki Toyota Corolla ominął z prawej strony "malucha". Wpadł jednak w poslizg i po zjechaniu na przeciwległy pas ruchu zderzył się z cięzarówką Volvo. Poszkodowany w zdarzeniu kierowca Toyoty z obrazeniami wewnętrznymi i złamanymi nogami trafił do ciechanowskiego szpitala. Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że kierujący Toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?