9-latek na Asnyka pod kołami samochodu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (3.07.2012r.) około godziny 18:30 w Ciechanowie na ul. Asnyka 9-letni chłopiec jadący rowerem wjechał pod samochód osobowy marki Renault. Kierująca pojazdem ciechanowianka była trzeźwa. Dziecko poszkodowane w wyniku zdarzenia trafiło do szpitala. Lekarze wstępnie orzekli, że nie posiada żadnych złamań jedynie ogólne potłuczenia. Po udzieleniu pomocy medycznej chłopiec wrócił do domu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?