Trzy dziewczynki w wieku 10, 11 i 13 lat potrącone przez pijanego kierowcę

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (4.07.2012r.) około 9:50 w miejscowości Ropele (gm. Ciechanów) na łuku drogi 47-letni mieszkaniec Zeńboka (gm. Regimin) kierujący samochodem marki Opel Vectra potrącił trzy dziewczynki w wieku 10, 11 i 13 lat. Policjanci zbadali kierującego alkomatem, który wskazał u niego 2,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Poszkodowane dzieci zostały przetransportowane karetkami do szpitala w Ciechanowie. Trwają ich badania.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?