1000zł padło łupem złodzieja na giełdzie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobote rano (7.07.2012r.) na terenie giełdy samochodowej w Ciechanowie (ul. Sońska) nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkańca Ciechanowa, skradł mu portfel z pieniędzmi. W portfelu było 1000 złotych. Sprawca przeciął kieszeń spodni i w ten sposób udalo mu się skraść portfel. Policjanci poszukują złodzieja. Osobom, które odwiedzają giełdę i targowiska radzą, by lepiej zabezpieczali gotówkę i wartościowe przedmioty, które zabierają ze sobą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?