Torebka w dłoń i przez rzekę wpław

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piątek (6.07.2012r.) około godziny 3:30 w Ciechanowie na Placu Jana Pawła II mieszkance gminy Sońsk skradziono torebkę wraz z dowodem osobistym i pieniędzmi w kwocie 60 złotych. Kradzieży dokonano metodą "na wyrwę". Według relacji pokrzywdzonej, gdy stała ona na placu podbiegł do niej nieznany mężczyzna, który wyrwał jej torebkę i zbiegł. Sprawca wziął rzekę wpław uciekajac ze swoim łupem. Gdy wydawało mu się, że jest bezpieczny do drzwi mieszkania zapukali policjanci. Sprawca to 20-letni mieszkaniec Ciechanowa, wczoraj został przesłuchany, usłyszał zarzuty kradzieży, przyznał się do zarzucanego mu czynu i opowiedział dokładnie przebieg zdarzenia. Zastosowano wobec niego instytucję dobrowolnego poddania się karze 6 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Dopuścił się kradzieży dla 60 złotych a groziło mu do 2 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?