Śmiertelny wypadek w Bronisławie gm. Ojrzeń

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (10.07.2012) około godz. 20:49 na drodze w miejscowości Bronisławie (gm. Ojrzeń), kierujący pojazdem marki Fiat Cupe 26-latek jadąc drogą w kierunku Ojrzenia potrącił 30-letniego mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna był w grupie stojących na poboczu osób i z nieznanych przyczyn nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku zdarzenia 30-letni mieszkaniec Ciechanowa poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu został zbadany na zawartość alkoholu w organiźmie - był trzeźwy. Policja bada przyczyny zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?