Jak lep na oszustów

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (11.07.2012r.) zgłosił się do KPP mieszkaniec Ciechanowa, który poinformował o oszustwach dokonanych dwukrotnie na jego szkodę za pośrednictwem dwóch różnych portali internetowych. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że został oszukany przez dwóch różnych sprzedawców. Poniósł straty w wysokości 1000 zł przy zakupie uniwersalnego zestawu czyszczącego i 1800zł przy zakupie komputera marki Asus. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 8 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?