Kolizja Nissana z motocyklem

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W czwartek (12.07.2012r.) około godz. 21:55 w Ciechanowie przy ul. Śmiecińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca pojazdu Nissan Micra nie zachował należytej ostrożności wykonując manewr zawracania, czym spowodował, że kierujący motocyklem Marki Suzuki uderzył w lewy bok jego auta. Kierowca motocykla został odwieziony do szpitala z obrażeniami ciała, obecnie przebywa w Szpitalu Specjalistycznym w Ciechanowie na Oddziale Ortopedii z obrażeniami złamania lewego nadgarstka. Kierujący samochodem osobowym nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna negatywnie przeszedł badanie na zawartość alkoholu we krwi.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?