Pechowy piątek dla kierowcy Volvo

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piątek (13.07.2012r.) około godziny 23:00 na drodze numer 616 z Ciechanowa do Gruduska mężczyzna, kierujacy samochodem marki Volvo, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadając do rowu udzerzył w skarpę. W wyniku wypadku doznał obrażeń ciała w postaci zwichnięcia lewego nadgarstka ze złamaniem kości promienistej oraz złamania żuchwy po lewej stronie. Był trzeźwy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?