Zapłaciła za kamizelkę, pieniądze przepadły

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (17.07.2012r.) do Powiatowej Komendy Policji w Ciechanowie zgłosiła się mieszkanka Ciechanowa twierdząc, że została oszukana na portalu aukcyjnym allegro.pl. Z relacji pokrzywdzonej wynika, za wylicytowaną kamizelkę wpłaciła na konto oferenta 39 złotych. Zakupionego towaru jednak nie otrzymała. Policja ustala personalia sprawcy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?